514 574 961 , 692 258 201
biuro@scandterm.com
OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE
LED
...cieszymy się zaufaniem
Kontakt

Sekretariat / sklep fabryczny

32-091 Michałowice

ul. Krakowska 147

Oświetlenie LED

tel. 514 574 961

email: scandterm@interia.pl

Fotowoltaika , SolarTracker PV

tel. 692 258 201 

email: pawel@scandterm.com


 

Zakład produkcyjny/Labolatorium

32-540 Trzebinia 

ul. Piłsudskiego 101 A


 

FL Scandterm

Oddział Rzeszów 

tel: 514 574 961

email: marcin@scandterm.com

 

Kontakt personalny

  • Wiktor Poręba - Dyrektor s/c klientów kluczowych tel. 603 079 075, wiktor@scandterm.com
  • Marcin Kik  - projekty oraz aranżacje oświetlenia tel.514 574 961, marcin@scandterm.com
  • Robert Solecki - specjalista d/s badań i rozwoju, robert@scandterm.com
  • Marek Lipski - Dyrektor d/s sprzedaży tel.608 302 033, mareklipski@scandterm.com
  • Żaneta Piróg - Londyn Biuro Handlowe Wyłączny Autoryzowany Przedstawiciel, scandtermled@gmail.com
  • Igor Kiselew - Moskwa Zakład Produkcyjny, igor@scandterm.com

 

NAPISZ DO NAS

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Wiadomość:

Podaj sumę 6 i 7:




Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2015 @ scandterm.com
Sekretariat / sklep fabryczny
32-091 Michałowice
ul. Krakowska 147
tel/fax: 12/388 52 75
tel. 514 574 961 , 692 258 201
biuro@scandterm.com