OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE
LED
...cieszymy się zaufaniem
Dlaczego oświetlenie Led?
OŚWIETLENIE LED
jest przyjazdne środowisku oraz nie zawiera rtęci
WYSOKA OSZCZĘDNOŚĆ
jest tańsze o blisko 90% w utrzymaniu niż tradycyjne oświetlenie
ANTI UV
nie emituje promieniowania ultrafioletowego
Certyfikat ESOS
Masz pytania?
Scandterm
Sekretariat / sklep fabryczny
32-540 Trzebinia
ul. Piłsudskiego 101A
Napisz do nas
O scandterm

Specjalizujemy się w produkcji przemysłowego oświetlenia w technologii LED, dysponujemy własnym suportem technicznym, który zajmuje się montażem, a także serwisem naszych lamp na terenie całego kraju. Posiadamy zaplecze produkcyjne oraz sprzęt specjalistyczny do montażu na dużych wysokościach. Jesteśmy właścicielem autorskich projektów opraw oraz słupów ulicznych również produkujemy i projektujemy oświetlenie na indywidualne zlecenia.

 

Realizujemy zamówienia dla gmin, firm państwowych, sektora prywatnego i publicznego, spółdzielni mieszkaniowych, placówek oświatowych, jednostek militarnych lub osób prywatnych. Nasza zaawansowana technologia na co dzień z powodzeniem sprawdza się przy oświetlaniu ulic i dróg gminnych, hal produkcyjnych, magazynów wysokiego załadunku, sklepów, super marketów, szkół, biur itp. Jednocześnie doskonale radzi sobie w bardzo trudnych i agresywnych warunkach np. górniczo-hutniczych. W naszej ofercie mają państwo do wyboru gamę temperatur barwowych, które wykorzystujemy do produkcji według zapotrzebowania klienta.

 

Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym laboratorium, w którym bez przerwy testujemy najnowsze rozwiązania technologiczne dzięki czemu nasze produkty zasługują na miano bezawaryjnych. Oczywiście bez użycia laserów oraz urządzeń CNC nasze oprawy nie mogły by powstawać w obecnej formie, chcemy jednak zwrócić państwa uwagę na to iż, nasze produkty są zespalane ręcznie, a ich testy odbywają się przy udziale pracowników kontroli technicznej odpowiedzialnych za produkt gotowy.

 

Z pełną odpowiedzialnością możemy zapewnić, że nasze lampy są produkowane według należytego reżimu technologicznego, więc „jakość” jest nieodłącznym elementem procesu produkcji, co przełożyło się na długą listę zadowolonych klientów i coraz większym zainteresowaniem naszymi produktami.

 

  

Pomimo bardzo wysokich kosztów produkcji staramy się, aby ceny oferowanych przez nas wyrobów były przystępne dla naszych odbiorców, dlatego z czystym sumieniem możemy zaoferować Państwu lampy LED, które potrafią zaoszczędzić nawet do 90% energii, świecą światłem ciągłym więc nie męczą wzroku, nie powodują zjawiska stroboskopowego, są odporne na wstrząsy i drgania, nie emitują UV, są przyjazne dla środowiska, a ich główne zalety to oszczędność i cena.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2015 @ scandterm.com
Sekretariat / sklep fabryczny
32-540 Trzebinia
ul. Piłsudskiego 101A
tel/fax: 12 307 70 50
tel. 795 890 970
biuro@scandterm.com