OŚWIETLENIE PRZEMYSŁOWE
LED
...cieszymy się zaufaniem
Oświetlenie zewnętrzne
SCF-FERRET

Autorskie wykonanie lampy nazwanej Fredka zdobyło już uznanie wielu wymagających klientów specyficzny design pozwala na wkomponowanie lampy do wielu obszarów architektury miejskiej oraz budowlanej nietuzinkowy kształt wzbudza zainteresowanie projektantów, developerów a także klientów indywidualnych .Lampa nadaje się do montażu na dużych i małych wysokościach w zależnośći od zastosowanej optyki można ją stosować na słupach, budynkach jak również wykorzystać do iluminacji budynków z podłoża.Lampa występuje także w wersji o klasie szczelnośći IP 65.

SCR

Lampa z autorskim uchwytem regulowanym, który pozwala na bardzo szeroki zakres regulacji a zarazem daje możliwość montażu w nietypowych miejscach i różnych wysokościach dzięki czemu można precyzyjnie kierować strumień światła w dowolnym kierunku.

SCN 35W

Naświetlacz o mocy 35 to innowacyjny w swojej klasie produkt spełniający oczekiwania wielu klientów wykorzystywany w galeriach handlowych ,parkingach,budownictwie mieszkaniowym ,sklepach osiedlowych itp.występuje także w wersji z dimmingiem.

SCN 19W

Lampa przeznaczona do oświetlania powierzchni z wysokości max.5m główne jej zastosowanie to oświetlenie miejsc przed domami garażami sklepami itp. Posiada niesamowite parametry świetlne w stosunku do niskiego zużycia energii. Jej małe gabaryty pozwalają na wkomponowanie w miejsca gdzie staje się bardzo mało widoczna.

Powrót
Wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie materiałów zabronione
Copyright 2015 @ scandterm.com
Sekretariat / sklep fabryczny
32-540 Trzebinia
ul. Piłsudskiego 101A
tel/fax: 12 307 70 50
tel. 795 890 970
biuro@scandterm.com